Мова: Ua
0

0

вафельна тканина

Grid 

      Grid 

      Переваги та галузь застосування вафельної тканини


      Більш ніж 200 років назад була винайдена вафельна тканина, яка зараз дуже широко використовується в різних галузях и для різних цілей. Вафельна тканина вважається універсальною, особливо добре вона підходить для протирання поверхонь, адже матеріал добре вбирає вологу та не лишає після себе ворсу. Таку назву тканина отримала завдяки особливому плетінню, із-за якого її поверхня має вигляд вафлі.

      Найбільш розповсюдженою вважається бавовняна вафельна тканина, але також зустрічаються льняні варіанти. Ціна матеріалу відносно невисока, особливо доступною вважається вафельна тканина в склад якої включені синтетичні добавки. Матеріал володіє багатьма властивостями, а саме:

      • ·        Доступна ціна;

      • ·        Екологічність та натуральність;

      • ·        Антиалергенні властивості;

      • ·        Міцність та щільність;

      • ·        Високі показники поглинання вологи;

      • ·        Добра пропускна властивість;

      • ·        Хороша теплоізоляція;

      • ·        Приємна на дотик, м’яка та комфортна;

      • ·        Зносостійка та довговічна.

      Вафельна тканина може мати різну щільність, чим щільніше тканина, тим більш вона цінна, адже матеріал з низькою щільністю більше нагадує марлеву тканину.


      Різновиди вафельної тканини


      На даний час існує два різновиди вафельної тканина, а саме:

      • 1.     Сувора;

      • 2.     Вибілена.

      Сувора вафельна тканина нижча за якістю, вона має непривабливий сирій колір, гірше вбирає вологу та неприємна на дотик. Саме тому така матерія використовується рідше, здебільшого це технічні потреби або подальша обробка. Що стосується вибіленої вафельної тканини, то вона біль цінна й може ділитися на рівномірно-пофарбовану та набивну. Кольорова гамма рівномірно-пофарбованої тканини дуже широка, а набивна матерія може бути декорована різними малюнками.

      Вафельна тканина може також відрізнятися розміром тиснення. Тканина с великим тисненням більш жорстка, тому для побутових потреб частіше використовується тканина з дрібним тисненням. 


      Галузь застосування вафельної тканини


      Вафельна тканина, завдяки своїм властивостям, має достатньо різноманітне застосування як в побутових умовах, так і на виробництвах. З такого матеріалу виготовляють рушники різних розмірів та для різних цілей, а саме, кухонні, масажні і так далі. Також вафельна тканина використовується в процесі виготовлення халатів, капців, кухонного текстилю, медичних ганчірок тощо.

      Не дивлячись на екологічність, натуральність та антиалергенність, вафельна тканина відрізняється доступною ціною. Цей фактор робить матеріал ще більш привабливим і розповсюдженим. Купити любий метраж вафельної тканини різного кольору можна на сайті Еней-плюс.


      Правила догляду за виробами з вафельної тканини


      Вафельна тканина виготовляється з натуральних матеріалів, що робить її зносостійкою та довговічною. Окремого догляду або делікатного прання вироби з вафельної тканини не потребують. Але все ж таки є деякі рекомендації, здатні якнайдовше зберегти первинні властивості матеріалу.

      Прати вироби з вафельної тканини можна в будь-якому режимі пральної машинки. Якщо мова йде про кольорову тканину з малюнками, то для неї рекомендується обирати температурний режим прання до 400. Використовувати окремий пральний порошок немає потреби, головне, щоб він відповідав жорсткості води. Вафельна тканина не потребує прасування, адже вона не дуже мнеться. Якщо все ж таки є необхідність прасування, краще використовувати режим з парою, а також не давити на праску, щоб не пошкодити тиснення матеріалу.

      Вафельна тканина – це універсальний та монофункціональний матеріал, потрібний в кожному домі. Вигідно купити тканину допоможе сайт Еней-плюс, там можна знайти великий вибір кольорів та дизайнів. 

      Часті питання про вафельна тканина

      • ⭐ Які вафельна тканина самі популярні в 2022 році?

       Самі популярні тканини з бязі

      • ⭐ Які вафельна тканина самі дешеві в 2022 році?

       Ціна якість ідеальна для мікрофібри.

      • ⭐ Чи є у вас тканини з 100% бавовни?

       Із 100% бавовни у нас насупні тканини: бязи, сатин, ранфорс.

      • ⭐ Чи є у вас дитячи тканини?

       Дитячи тканини у нас від 52 грн/м. Всі малюнки можна глянути тут