Мова: Ua
0

0

байка тканина

Grid 

      Grid 

      Якісна й натуральна тканина байка


      Байка – це неймовірно м’який та розповсюджений матеріал, який широко використовується для пошиття дитячого текстилю та одягу. Для виготовлення байки може використовуватися різне полотно, частіше зустрічається тканина с саржевого полотна. Але не менш розповсюджена байка тканина виготовлена с бавовняних, вовняних та напіввовняних ниток.
      Спочатку байка вироблялась виключно з вовни, саме тому в перекладі з французької байка перекладається як «вовняний матеріал». Одразу після винайдення байка стала дуже розповсюджена, але спочатку її використовували для виробництва теплих підкладок та головних уборів. З часом до вовни додали бавовну, саме це допомогло розширити сферу застосування байки й покращити її властивості. Зараз тканина байка купити можливо для створення різних виробів адже матеріал відрізняється різноманітністю кольорів та дизайнів. Не всім відомо, але існує окремий різновид байки, який використовується для створення верхнього одягу, а саме пальто.
      Байка оптом – це можливість вигідно купити велику кількість матеріалу для виготовлення самих різноманітних виробів. Вигідно купити необхідну кількість байки різного кольору можна на сайті Еней-плюс.

      Переваги та галузь використання байки


      Популярність та розповсюдження байки обумовлена позитивними властивостями и перевагами матеріалу. Байка тканина відрізняється наступними перевагами:
      • ·        Зносостійкість, адже навіть після частого прання тканина зберігає первинні властивості і зовнішній вигляд;
      • ·        Високі теплоізоляційні показники;
      • ·        Міцність;
      • ·        Антиалергенні властивості;
      • ·        Простота в догляді;
      • ·        Гігроскопічність.

      Досягти таких властивостей тканини стало можливо саме завдяки використанню натурального полотна в процесі виготовлення байки. Вона натуральна та екологічно чиста, тому тканина байка купити можна для різних цілей. Зараз сфера використання байки дуже широка, з неї можна пошити практично все. Тканина нерідко використовується для виготовлення теплої підкладки, ковдр та навіть устілок. В дитячій галузі байка також отримала широке розповсюдження, з неї виготовляють підгузки, пелюшки, піжами, халати, штанці та сорочки.
      Також байка оптом закупається для створення постільної білизні, пледів та покривал. Не оминуло використання байки навіть військове направлення. З такої тканини виготовляють онучі для солдатів, це дозволяє добре зберігати тепло, а також байка здатна вбирати зайву вологу.

      Як розпізнати якісну байку


      Байка тканина виготовляється на спеціальних верстатах. Первинно вона має непривабливий зовнішній вигляд, естетика тканині надається на етапах подальшої обробки. Кінцева обробка матеріалу включає декілька етапів:
      • ·        Очищення;
      • ·        Окраска;
      • ·        Нанесення печаті;
      • ·        Фінальна обробка.

      Саме під час кінцевої обробки тканина набуває привабливого зовнішнього вигляду, це сприяє тому, що тканина байка купити можна різного кольору та дизайну.
      Головним показником якості байки є щільність. Якісний матеріал повинен мати велику щільність й густий ворс. Також важливо щоб байка не віддавала колір, тобто після контакту с нею на шкірі не повинна лишатися фарба. Наявність неприємного запаху також може бути свідоцтвом неякісної тканини. Оскільки під час виготовлення байки використовуються натуральні волокна, тканина не може мати дуже низьку ціну. Занижена вартість повинна насторожити, а зекономити на покупці якісної тканини допоможе байка оптом. Вигідно закупити велику партію тканини можна на сайті Еней-плюс.

      Часті питання про байка тканина

      • ⭐ Які байка тканина самі популярні в 2023 році?

       Самі популярні тканини з бязі

      • ⭐ Які байка тканина самі дешеві в 2023 році?

       Ціна якість ідеальна для мікрофібри.

      • ⭐ Чи є у вас тканини з 100% бавовни?

       Із 100% бавовни у нас насупні тканини: бязи, сатин, ранфорс.

      • ⭐ Чи є у вас дитячи тканини?

       Дитячи тканини у нас від 52 грн/м. Всі малюнки можна глянути тут