Мова: Ua
0

0

пухові подушки

Grid 

    Grid 

    Де купити пухову подушку

     

    Виробники пропонують безліч варіантів наповнювачів для подушок, як штучних, так і натуральних. Однак пух був і залишається одним із найбільш популярних матеріалів. Пухові подушки купують не за звичкою, а завдяки природності та комфорту.


    пухові подушки

     

    Який пух використовують у подушках


    Протягом багатьох віків наші предки наповнювали спальне приладдя пухом та пером. Така постіль була м’якою, теплою та легкою, і, відповідно, сприяла здоровому сну. Як наповнювач використовували пух водоплавних птахів: качок, гагар, гусей. Нині виробники пропонують купити пухові подушки з лебединим пухом, хоча насправді це силіконізоване волокно штучного походження.

    Наповнювач, який містить 100% пуху – дороге задоволення. Аби знизити ціну виробу та додати йому жорсткості, пух змішують з дрібним пір’ям. Чим вищий показник пір’я має подушка пухова, тим нижчою буде ціна та вищим й більш об’ємним товар.

    Залежно від відсоткового співвідношення пуху і пера подушки поділяють:

    • ·       Пухові (85-90% пуху).

    • ·       Пухо-пір’яні (пуху та пір’я по 50%).

    • ·       Пір’яні (більше ніж 50% пера).

    Вибір подушки залежить від уподобань її господаря. Чисто пухові подушки, купити варто людям, які люблять лежати на низьких виробах, що повторюють форму голови. Пухо-пір’яні аксесуари добре тримають форму і мають гарні ортопедичні властивості, відмінно циркулюють повітря. Пір’яні моделі досить жорсткі та пружні.

    Якщо вас цікавить де купити пухову подушку, то відповідь – інтернет-магазин «Еней плюс». У нас широкий вибір та привабливі ціни. А менеджер сайту допоможе з оформленням замовлення та розповість про те, як провести оплату за товар.

     

    Переваги та недоліки пухових подушок


    Пух та пір’я – натуральні матеріали, які мають масу плюсів:

    • ·       Пухова подушка м’яка та приємна на дотик.

    • ·       Високі вентиляційні показники: взимку на подушці тепло, а влітку прохолодно.

    • ·       Добре поглинає вологу і випаровує її.

    • ·       Легка вага.

    • ·       Наповнювач не збивається і після провітрювання швидко відновлює форму.

    Серед мінусів те, що купити пухову подушку може лише людина, яка не страждає алергіями. Зазвичай, алергічну реакцію викликають пилові кліщі, які з часом селяться у наповнювачі. Та все частіше виробники просочують матеріал спеціальними антисептиками, які запобігають утворенню шкідливих мікроорганізмів.

    Ще один недолік: короткий експлуатаційний термін – 5-7 років. Однак, якщо правильно доглядати за виробом, він може прослужити значно довше.

     

    Як доглядати за пуховою подушкою


    Навіть дуже якісні моделі швидко втрачають свої експлантаційні характеристики. Аби пухові подушки прослужили довше, слід забезпечити їм регулярний та правильний догляд.

    • ·       Кілька разів на рік «прожарюйте» виріб під сонячним промінням та «проморожуйте» на зимовому повітрі.

    • ·       Збивайте подушку щоразу після того, як користувалися нею.

    • ·       Міняйте наволочку двічі на тиждень.

    • ·       Періодично вибивайте приладдя на свіжому повітрі.

    Перед тим, як купити пухову подушку, поцікавтеся у виробника чи можна прати її у домашніх умовах. Більшість виробів очистити самостійно неможливо. Випрати пух, а потім виполоскати з нього мийний засіб та добре висушити дуже складно. Відтак, подушки на чищення краще віддавати у спеціальні хімчистки.

    Деякі моделі можна прати в автоматі у делікатному режимі при температурі 40 °C. Функцію сушіння відключають, а віджим відбувається на мінімальних оборотах. Перед завантаженням перевірте напірник на міцність та покладіть у барабан кілька тенісних м’ячиків. Сушиться пухова подушка у горизонтальному положенні й періодично перевертається.

    Купити найрізноманітніші текстильні товари за вигідними цінами можна на сайті «Еней плюс». Зокрема, на наших віртуальних поличках є і якісні подушки.

     

    Часті питання про пухові подушки

    • ⭐ Які пухові подушки самі дешеві в 2022 році?

     Самі дешеві подушки з силікону.

    • ⭐ Які пухові подушки популярні в 2022 році?

     Самі популярні подушки це гіпоалергенні.

    • ⭐ Які наповнювачи для подушок існують?

     Існують наступні наповнювачи для подушок: силікон, пух-перо, вата

    • ⭐ Які розміри подушок існують?

     Існують наступні розміри подушок: 40х60, 50х70, 60х60, 70х70