Мова: Ua
0

0

фланель

Grid 

      Grid 

      Особливості фланелі, її позитивні й негативні властивості


      Перша тканина яка спадає на думку при словах м’яка та ніжна – це фланель. Саме з такої тканини виробляють дитячі піжами, пелюшки, сорочки та інші речі. Зараз фланель купити можливо з різним складом, вона буває бавовняною, вовняною та напів вовняною. Методика виготовлення також може відрізнятися, але в будь-якому разі вироби з фланелі виходять щільними з рівномірним ворсом з обох сторін.
      Фланель як розповсюджена тканина стала відома у 18 сторіччі, вона достатньо швидко стала затребувана, а все завдяки позитивним якостям. Фланель гост має багато корисних переваг, а саме:
      • ·        Вона дуже м’яка та приємна на дотик;
      • ·        Володіє високими теплоізоляційними якостями;
      • ·        Тканина витримує багато циклів прання, не втрачаючи при цьому свої якості;
      • ·        Матеріал добре вбирає вологу.

      Перед тим як закупити фланель оптом, важливо ознайомитись з недоліками тканини. Головним недоліком фланелі вважається те, що вона довго сохне після прання. Звісно це невагомий недолік, особливо якщо взяти до уваги усі переваги тканини.

      Різновиди фланелі


      Окрім того, що фланель може мати різний состав та методику виготовлення, вона також може відрізнятися зовнішнім виглядом. Відносно зовнішнього вигляду фланель гост можна поділити на три групи:
      • 1.     Вибілена – це первісний вигляд тканини після виробництва, саме вибілена тканина проходить подальшу обробку;
      • 2.     Рівномірно пофарбована – це однотонна тканина, яка може мати різний відтінок і колір;
      • 3.     Набивна – це найбільш різноманітна група фланелі, адже така тканина може мати не тільки різній колір, а й малюнок. Малюнок на поверхню тканини наноситься методом друку.

      Перш ніж фланель купити треба визначитись з її подальшим використанням, адже тканина також класифікується відносно застосування. Найбільш міцною та щільною вважається халатна фланель. Також зустрічається сорочкова та сурова тканина. Постільну білизну шиють найчастіше с рівномірно пофарбованої фланелі, а для виготовлення дитячих речей краще обирати вибілену або набивну тканину. Окремої уваги заслуговує вовняна фланель, такий матеріал може використовуватись для пошиття костюмів, жакетів та навіть пальто.
      Купивши фланель оптом на сайті Еней-плюс можна зекономити кошти и пошити одразу декілька виробів для домашнього використання.

      Правила догляду за фланелевими виробами


      Щоб визначити правила догляду за конкретним фланелевим виробом важливо ознайомитись з рекомендаціями виробника тканини. В більшості випадків вироби з фланелі не потребують окремого догляду. Фланель гост можна прати майже в любому режимі пральної машинки, а також така тканина не боїться високих температур води.
      Є одна важлива рекомендація – якщо необхідно вивести сильну пляму с фланелевого виробу, ні в якому разі не потрібно терти в одному місці, це може призвести до появи катишків. Щоб вивести пляму достатньо намилити брудне місце або замочити виріб в мильній воді.
      Прасувати вироби з фланелі нескладно, для цього треба обрати помірній режим на прасці. Під час прасування фланель швидко розгладжується и стає ще м’якше. Само тому правильним рішенням буде фланель купити для дитячих речей.
      Важливо запам’ятати, що вовняна фланель більш вибаглива в догляді. Речі з вовняної фланелі треба прати при температурі не більше 300, в інакшому випадку речі можуть «сісти». Прати вовняну фланель необхідно в делікатному режимі, або в режимі «ручне прання». Режим віджимання повинен відбуватися на невеликих обертах.
      Фланель не можна назвати дешевою, вона знаходиться в середньому ціновому сегменті. Але зекономити на купівлі такого матеріалу можливо, достатньо купити фланель оптом на сайті Еней-плюс.


      Часті питання про фланель

      • ⭐ Які фланель самі популярні в 2022 році?

       Самі популярні тканини з бязі

      • ⭐ Які фланель самі дешеві в 2022 році?

       Ціна якість ідеальна для мікрофібри.

      • ⭐ Чи є у вас тканини з 100% бавовни?

       Із 100% бавовни у нас насупні тканини: бязи, сатин, ранфорс.

      • ⭐ Чи є у вас дитячи тканини?

       Дитячи тканини у нас від 52 грн/м. Всі малюнки можна глянути тут