Як обрати пляжний рушник: модні течії та корисні поради
Ви готуєтеся до сезону відпусток заздалегідь? Це гарне рішення, адже восени та взимку можна не кваплячись підібрати купальник та модні легкі речі зі значними знижками. Збираючи валізу до чергового літа, не забувайте за необхідні аксесуарі. Якщо Ви обираєте пасивний відпочинок та полюбляєте валятися на пляжі, обов’язково радимо пляжні рушники купити. Вони дещо відрізняються від звичайних рушників, якими Ви звикли користуватися в басейні, сауні та вдома.
Методи використання
Затишний куточок на березі річки чи мінливе море з золотистим піском та зручним шезлонгом неподалік води? Який би пляж Ви не обрали, пляжні рушники на відпочинку знадобляться завжди. Якщо Ви плануєте сімейний відпочинок, то подбайте про те, щоб такі аксесуари були у кожного члена родини.
Малечі дуже подобається, коли в неї є м’якенький рушник для пляжу, що грає яскравими барвами. На ньому може бути зображений улюблений герой мультфільму або казки. Стильна жінка обирає для себе щось однобарвне, витончене. Популярними також є екзотичні та рослинні мотиви. Чоловіки зазвичай віддають перевагу нейтральним або темним кольорам. Для них набагато важливіше якість, аніж привабливий зовнішній вигляд.
Сучасні пляжні рушники, купити які неважко, вражають своїм різноманіттям. Їх можна використовувати декількома способами:
- 1) Згорнути в вигляді валика, замість зручної подушки під голову.
-
2) Загортатися після чергових водних процедур.
-
3) Кріпити на стегнах замість парео для погулянки пляжем.
-
4) Замотувати мокре волосся, споруджуючи на голові модну чалму.
-
5) Прикривати голову від сонячних променів, оберігаючи себе від сонячного удару.
Українці часто використовують рушник для пляжу замість простирадла. Таким чином досягається подвійний ефект:
• Економія місця в пляжній сумці. Замість того, щоб брати із собою два щільно скатаних валика (простирадло та рушник), Ви обмежитесь тільки одним. А на звільнене місце можна покласти цікаву книжку, пляшку з охолодженими напоями або свіжі фрукти.
• Коли Ви розтягуєтеся на рушнику після чергового купання, то автоматично видаляєте з тіла крапельки вологи. Можна полежати всього 5-10 хвилин, підвестися та піти за морозивом або гарячою кукурудзою. Ваша шкіра буде майже сухою.
Пляжні рушники: основні вимоги до якості
Обираючи пляжні рушники, уважно подивіться на склад тканини. В ідеалі це повинен бути натуральній текстиль, зроблений на основі бавовни. Обсяг штучних домішок (поліестеру та інш) не повинен перевищувати 5-10%; зазвичай їх додають для підвищення міцності виробу.
Яким повинен бути ідеальний рушник для пляжу? Все залежить від того, як Ви плануєте використати виріб. Більшість покупців віддають перевагу великим аксесуарам. Звичайно, вони займають чимало місця в пляжній сумці. Але й користь від них важно переоцінити.
Для захисту голови достатньо невеличкі пляжні рушники купити. Щоб витерти тіло від залишків води, обирайте більш великі моделі. Сьогодні їх роблять з махрової тканини та мікрофібри; обидві тканини дуже м’які та приємні на дотик. Вони швидко сохнуть, легкі в пранні та подальшому догляді. Для нанесення принтів використовуються спеціальні барвники, безпечні для здоров’я. Вони майже не вигорають під сонцем, зберігаючи яскравість кольорів.
Корисна порада: повернувшись додому або до свого номера у готелі, обов’язково прополощіть рушника у проточній воді (можна навіть без прального порошку) та повісьте його для сушки у вертикальному положенні. До ранку тканина висохне повністю, і Ви отримаєте свіжий аксесуар. Прасувати його не потрібно. Будь-які забруднення видаляються, якщо випрати рушника з дитячим милом або делікатним пральним порошком.